İletişim & Ulaşım

0 (212) 574 10 10

Fax : 0 (212) 574 10 14

Yeşilköy Mahallesi
Ahmet Taner Kışlalı Caddesi No.2
34149 Bakırköy İstanbul

Biz Sizi Arayalım

Aklınıza takılan her türlü soruyu; istek, dilek ve şikayetlerinizi bize bildirebilir ve sizinle iletişime geçmemiz için numaranızı bırakabilirsiniz.

Şirketimizin işe alım politikası ‘’Doğru İnsan Doğru Pozisyon’’ düşüncesi üzerine kurulmuştur. Açık ve kapalı pozisyonlar için yapılan başvurularınız İnsan Kaynakları departmanımız tarafından olumlu/olumsuz gözetmeksizin veri gizliliği esası gözetilerek ileriki dönemlerde doğabilecek pozisyonlar adına saklanmaktadır.

Yapılan ön elemeler sonucunda belirlenen adaylar İnsan Kaynakları departmanımız ile yapılacak ilk görüşme için davet edilerek başvurulan pozisyona ait yetkinlik bazlı mülakatlara alınmaktadır.

Sürecin olumlu olması durumunda ilgili adaylar başvurdukları pozisyonun bölüm müdürü ve şirket yöneticileri ile görüşmektedir. Görüşmelerin ve araştırılması olumlu olarak tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları departmanımız tarafından iş teklifi yapılmaktadır. Tüm süreçler sonunda adaylarımıza sürecin gelişimi ve sonucu hakkında mutlaka bilgilendirme yapılmaktadır.

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz?

Lütfen ik@vahidesultan.com adresine başvurunuzu yapınız.

Gizlilik Bildirimi: Türkiye 6698 sayılı kişisel verilerin Korunması Kanunu ve Avrupa Birliği (GDPR)  kişisel bilgilerinize erişmenizi ve nasıl kullanıldığını kontrol etmeniz hakkı. Vahide Sultan neden ilk etapta kişisel bilgilerimi toplar ve kullanır? Kişisel bilgilerinizi topladığımız ve neden kullandığımızın nedenleri: – ‘Kabul Öncesi Değerlendirme’ yaparken yardımcı olmak.

– İstekleriniz ve bakım planlarınızla ilgili bakımınıza dahil olan tüm sağlık personeline bilgi sağlamak.

– Mümkün olan en iyi hizmeti verebilmemiz için denetimlerle kurum içinde bakım iyileştirme alanları hakkında bilgi vermek

– Doğru faturalandırma ve hesap işlemeyi etkinleştirmek.

– Yasal ve düzenleyici yükümlülüklerimizi karşılamak.

Vahide Sultan kişisel bilgilerimi paylaşıyor mu? 

Kişisel bilgilerinizi bizim için önemli işlevleri yerine getiren Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Özel sağlık sigorta şirketiniz ve sahtekârlığa, güvenliğe veya teknik sorunlara karşı korumakta olan emniyet güçleri ile paylaşıyoruz. Bu paylaşımlar yasalar çerçevesinde uygulanması ve işbirliği yapılması gerektiğinde uygulanır.

Kişisel verilerim ne kadar güvenli gizli ve ne kadar korunuyor?

Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açıklamaya karşı korumamıza yardımcı olacak çeşitli güvenlik teknolojileri ve prosedürleri kullanıyoruz. Kişisel verilerinizin güvenliği bizim için son derece önemlidir. Tüm kayıtlarınızı tesisten ayrılış tarihinden itibaren beş (5) sene tutuyoruz.