Misafirlerimize gösterdiğimiz özen ve ihtimamla Türkiye’de rakipsiz bir üne sahip olan en saygın yaşlı bakım hizmeti sağlayıcısıyız.

Faaliyette bulunduğu sektörlerde yer alan Türkiye’de ilk ve tek olan Vahide Sultan’ın tek politikası çatısı altında yer alan yaşlılarına ülke ve dünya standartları üstünde hizmet sunmak, beklentileri en üst düzeyde karşılamak.

Vahide Sultan Bakım Merkezi güler yüzlü, sade ve yüksek standartlı bir ortamda olağanüstü bir bakım sürekliliği sağlamaktır. Bu süreklilik, çok çeşitli koşullar için uzun süreli ve kısa süreli bakımın yanı sıra daha bağımsız ve kendi kendilerine güvenen misafirlerimiz için dostça ve destekleyici bakım, evde bakım ve günübirlik bakım hizmetlerinden oluşmaktadır. Üç hizmetimizde şirket içi eğitim ve öğretim merkezimiz tarafından desteklenmektedir.

Yaşlı bakım hizmetinde mükemmeliyet merkezi olarak konaklama, özel bakım, rehabilitasyon, refleksiyon, rekreasyon, fizyoterapi, yaşlı acil servisi, diğer tıbbi ve geriatrik hizmetlerin yanında balneoterapi, hidroterapi, aromaterapi, peloidoterapinin yanısıra diğer geriatrik hizmetleri geliştirmek için profesyonel kadrosuyla sağlık alanındaki kapsamlı deneyimlerini kullanan bir işletmeyiz.

Kurucumuzun Mesajı

Günümüzde yaşlı nüfusun giderek artması, üretkenlik çağındaki aile bireylerinin neredeyse tamamının daha iyi bir yaşam için çalışıyor olması yaşlanan bireylere gerekli bakım ve rehabilitasyon hizmetlerinin sağlanamamasına neden olmaktadır.

Vahide Sultan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak konuklarımızın kişisel tercihlerinden uzaklaştırılmadan, onlar için dizayn edilmiş aktif ve ideal yaşam ortamlarında profesyonel yaşlı bakım ve rehabilitasyon hizmetlerini alabilmeleri için çağımız kalitesinde hizmet vermeyi amaçladık.

Konuklarımızı bakım ve rehabilitasyon hizmet çeşitliliğinin yanında dinlence, eğlence, sosyal aktivite gibi tamamlayıcı ve destekleyici faaliyetlerle memnuniyetlerini üst düzeye çıkartıp kendilerini evlerinde hissetme gayretleri içerisindeyiz.

Sizlere daha kaliteli hizmetler verebilmek için hizmet alacağınız birimleri hassasiyet ile tasarlarken, memnuniyetinizin bizlere güç katacağı düşüncesi bize yol gösterdi.

Hizmet Kadromuz

Vahide Sultan’da çok özel bir bakım, sevgi ve merhamete sahibiz.

Tüm sakinlerimize ve evde bakım istemcilerine tutarlı bir şekilde ulaşmamıza yardımcı olacak çok özel bir kişi var. İstisnai akademik nitelikler, çalışanlarımıza herhangi bir yeni ilavelerin karışımının bir parçasıdır, ancak kişiliğiniz ve bakım sorumluluğunuz her şeyden önemlidir.

Amacımız, yaşlı kimselere veya sakinlerimizin herhangi birine ilgi duyan yüksek vasıflı çalışanları çekmek, eğitmek ve elde tutmaktır. Yaşlı kişilerin bakımından sorumlu tüm sağlık personelimiz, çalışma arkadaşlarımız ve bakım asistanlarımızın yeterlilik belgeleri ve diplomaları mevcuttur.  

Tüm başvuru sahipleri Vahide Sultan Merkezine geldiklerinde giriş işlemlerine başlamadan önce personel bilgi ve belgelerini isteyip görebilirler.